Faza grupowa
SOBOTA - 2.12.2023
GRUPA A - MECZE
Godz. | Gospodarze | Wyniki | Goście | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | A1 | LUBLIN | 39 | (15:7,24:11) | 18 | WROCŁAW | A2 |
10:30 | A2 | WROCŁAW | 34 | (19:7,15:7) | 14 | KATOWICE | A3 |
12:00 | A3 | KATOWICE | 10 | (8:14,2:15) | 29 | LUBLIN | A1 |
GRUPA A - TABELA
Drużyny | Mecze | Punkty | Zdobyte | Stracone | Bilans |
---|---|---|---|---|---|
LUBLIN | 2 | 4 | 68 | 28 | 40 |
WROCŁAW | 2 | 3 | 52 | 53 | -1 |
KATOWICE | 2 | 2 | 24 | 63 | -39 |
GRUPA B - MECZE
Godz. | Gospodarze | Wyniki | Goście | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 | B2 | KRAKÓW | 31 | (17:22,14:16) | 38 | WARSZAWA | B3 |
11:15 | B1 | GDAŃSK | 42 | (23:19,19:14) | 33 | KRAKÓW | B2 |
12:45 | B3 | WARSZAWA | 35 | (13:19,22:10) | 29 | GDAŃSK | B1 |
GRUPA B - TABELA
Drużyny | Mecze | Punkty | Zdobyte | Stracone | Bilans |
---|---|---|---|---|---|
WARSZAWA | 2 | 4 | 73 | 60 | 13 |
GDAŃSK | 2 | 3 | 71 | 68 | 3 |
KRAKÓW | 2 | 2 | 64 | 80 | -16 |
Faza pucharowa
NIEDZIELA - 3.12.2023
MECZ O 5 MIEJSCE
Godz. | Gospodarze | Wynik | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
10:15 | KATOWICE | 13 | (8:25,5:22) | 47 | KRAKÓW |
STREFA MEDALOWA
Godz. | Faza | Gospodarze | Wynik | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Półfinał I | LUBLIN | 19 | (13:12,6:16) | 28 | GDAŃSK |
09:45 | Półfinał II | WROCŁAW | 21 | (6:19,15:19) | 38 | WARSZAWA |
11:00 | o III miejsce | LUBLIN | 42 | (29:26,13:13) | 39 | WROCŁAW |
11:45 | Finał | GDAŃSK | 17 | (2:24,15:9) | 33 | WARSZAWA |
Klasyfikacja środowisk
Miejsce | Środowisko AZS | Punkty do klas. generalnej |
---|---|---|
1. | WARSZAWA | 9 |
2. | GDAŃSK | 7 |
3. | LUBLIN | 6 |
4. | WROCŁAW | 5 |
5. | KRAKÓW | 4 |
6. | KATOWICE | 3 |
Informacje organizacyjne
Obiekt: Centrum Kultury Fizycznej UMCS Lublin
(ul. Langiewicza 22)
Obiady sobota: – 12:00 – 14:00
Stołówka UMCS ,,Trójka” (ul. Langiewicza 16)
Kolacje sobota: – 17:00 – 19:00
Stołówka UMCS ,,Trójka” (ul. Langiewicza 16)
Obiady niedziela: – 12:00 – 14:00
Stołówka UMCS ,,Trójka” (ul. Langiewicza 16)
Rozgrzewka: 8:30
Koordynator: Dominik Małys – dominik.malys@azs.pl – 887-502-005