Faza grupowa
SOBOTA - 2.12.2023
GRUPA A - MECZE
Godz. | Gospodarze | Wyniki | Goście | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | A1 | WARSZAWA | 4 | (3:2) | 3 | KRAKÓW | A4 |
09:00 | A3 | POZNAŃ | 5 | (5:0) | 0 | GDAŃSK | A2 |
10:00 | A4 | KRAKÓW | 3 | (2:0) | 1 | GDAŃSK | A2 |
11:00 | A1 | WARSZAWA | 4 | (1:1) | 2 | POZNAŃ | A3 |
12:00 | A3 | POZNAŃ | 0 | (0:0) | 0 | KRAKÓW | A4 |
13:00 | A2 | GDAŃSK | 1 | (1:1) | 2 | WARSZAWA | A1 |
GRUPA A - TABELA
Drużyny | Mecze | Punkty | Strzelone | Stracone | Bilans |
---|---|---|---|---|---|
WARSZAWA | 3 | 9 | 10 | 6 | 4 |
POZNAŃ | 3 | 4 | 7 | 4 | 3 |
KRAKÓW | 3 | 4 | 6 | 5 | 1 |
GDAŃSK | 3 | 0 | 2 | 10 | -8 |
GRUPA B - MECZE
Godz. | Gospodarze | Wyniki | Goście | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | B1 | KATOWICE | 1 | (0:1) | 1 | ŁÓDŹ | B4 |
16:00 | B3 | LUBLIN | 1 | (1:1) | 3 | WROCŁAW | B2 |
17:00 | B4 | ŁÓDŹ | 0 | (0:3) | 4 | WROCŁAW | B2 |
18:00 | B1 | KATOWICE | 3 | (3:3) | 3 | LUBLIN | B3 |
19:00 | B3 | LUBLIN | 1 | (0:0) | 0 | ŁÓDŹ | B4 |
20:00 | B2 | WROCŁAW | 2 | (2:2) | 3 | KATOWICE | B1 |
GRUPA B - TABELA
Drużyny | Mecze | Punkty | Strzelone | Stracone | Bilans |
---|---|---|---|---|---|
WROCŁAW | 3 | 6 | 9 | 4 | 5 |
KATOWICE | 3 | 5 | 7 | 6 | 1 |
LUBLIN | 3 | 4 | 5 | 4 | 1 |
ŁÓDŹ | 3 | 1 | 1 | 6 | -5 |
Faza pucharowa
NIEDZIELA - 3.12.2023
MECZ O 7 MIEJSCE
Godz. | Gospodarze | Wynik | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
10:00 | GDAŃSK | 2 | (2:1), karne 3:2 | 2 | ŁÓDŹ |
MECZ O 5 MIEJSCE
Godz. | Gospodarze | Wynik | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | KRAKÓW | 1 | (0:2) | 2 | LUBLIN |
STREFA MEDALOWA
Godz. | Faza | Gospodarze | Wynik | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | Półfinał I | WARSZAWA | 0 | (0:0) | 1 | KATOWICE |
09:00 | Półfinał II | WROCŁAW | 2 | (1:0) | 4 | POZNAŃ |
12:00 | o III miejsce | WARSZAWA | 0 | (0:0) karne 0:2 | 0 | WROCŁAW |
13:00 | Finał | KATOWICE | 1 | (0:0) | 2 | POZNAŃ |
Klasyfikacja środowisk
Miejsce | Środowisko AZS | Punkty do klas. generalnej |
---|---|---|
1. | POZNAŃ | 9 |
2. | KATOWICE | 7 |
3. | WROCŁAW | 6 |
4. | WARSZAWA | 5 |
5. | LUBLIN | 4 |
6. | KRAKÓW | 3 |
7. | GDAŃSK | 2 |
8. | ŁÓDŹ | 1 |
Informacje organizacyjne
Obiekt: Hala sportowo-widowiskowa Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
(ul. Chodźki 15)
Obiady sobota: – 12:00 – 14:00
w miejscu zawodów
Kolacje sobota: – 17:00 – 19:00
w miejscu zawodów
Obiady niedziela: – 12:00 – 14:00
w miejscu zawodów
Rozgrzewka: 7:30
Koordynator: Wojciech Kołodziej – wojciech@kolodziej@azs.pl – 505-351-613