Tenis stołowy

INFORMACJE I HARMONOGRAM

/ 05.12.2020 - sobota /

15:00 – faza grupowa KOBIET i MĘŻCZYZN
17:00 – faza pucharowa KOBIET i MĘŻCZYZN
18:30 – dekoracja

WYNIKI turnieju mężczyzn

GRUPA A Nowak Jakub Drzewiecki Łukasz Sypuła Piotr
Nowak Jakub X 0 - 3 3 - 0
Drzewiecki Łukasz 3 - 0 X 3 - 0
Sypuła Piotr 0 - 3 0 - 3 X
       
TABELA GRUPA A   PUNKTY SETY
1 Drzewiecki Łukasz 4 6 - 0
2 Nowak Jakub 3 3 - 3
3 Sypuła Piotr 2 0 - 6
       
GRUPA B Łukasiewicz Szymon Skonieczny Adrian Bołdziło Igor
Łukasiewicz Szymon X 0 - 3 3 - 0
Skonieczny Adrian 3 - 0 X 3 - 0
Bołdziło Igor 0 - 3 0 - 3 X
       
TABELA GRUPA B   PUNKTY SETY
1 Skonieczny Adrian 4 6 - 0
2 Łukasiewicz Szymon 3 3 - 3
3 Bołdziło Igor 2 0 - 6
       
GRUPA C Warpas Błażej Małecki Filip Gajda Rafał
Warpas Błażej X 3 - 0 3 - 0
Małecki Filip 0 - 3 X 0 - 3
Gajda Rafał 0 - 3 3 - 0 X
       
TABELA GRUPA C   PUNKTY SETY
1 Warpas Błażej 4 6 - 0
2 Gajda Rafał 3 3 - 3
3 Małecki Filip 2 0 - 6
       
GRUPA D Kozioł Dawid Kozak Mateusz  Woźniak Jakub
Kozioł Dawid X 3 - 2 0 - 3
Kozak Mateusz  2 - 3 X 0 - 3
Woźniak Jakub 3 - 0 3 - 0 X
       
TABELA GRUPA D   PUNKTY SETY
1 Woźniak Jakub 4 6 - 0
2 Kozioł Dawid 3 3 - 5
3 Kozak Mateusz  2 2 - 6

 

  ĆWIERĆFINAŁY            
A1 Drzewiecki Łukasz - B2 Łukasiewicz Szymon 4 - 0
C2 Gajda Rafał - D1 Woźniak Jakub 1 - 4
A2 Nowak Jakub - B1 Skonieczny Adrian 4 - 1
C1 Warpas Błażej - D2 Kozioł Dawid 4 - 0
               
  o 9-12            
A3 Sypuła Piotr - B3 Bołdziło Igor 4 - 0
C3 Małecki Filip - D3 Kozak Mateusz  0 - 4v.o.
               
  PÓŁFINAŁ            
zA1-B2 Drzewiecki Łukasz - zC2-D1 Woźniak Jakub 3 - 4
zA2-B1 Nowak Jakub - zC1-D2 Warpas Błażej 0 - 4
               
  o miejsca  5 - 8            
pA1-B2 Łukasiewicz Szymon - pC2-D1 Gajda Rafał 0 - 4
pA2-B1 Skonieczny Adrian - pC1-D2 Kozioł Dawid 4 - 3
               
  o miejsce 9            
zA3-B3 Sypuła Piotr - zC3-D3 Kozak Mateusz  1 - 4
               
  o miejsce 11            
pA3-B3 Bołdziło Igor - pC3-D3 Małecki Filip 4 - 0v.o.
               
  FINAŁ            
  Woźniak Jakub -   Warpas Błażej 4 - 1
               
  o 3 miejsce            
  Drzewiecki Łukasz -   Nowak Jakub 4 - 0
               
  o 5 miejsce            
  Gajda Rafał -   Skonieczny Adrian 4 - 0
               
  o 7 miejsce            
  Łukasiewicz Szymon -   Kozioł Dawid 0 - 4

 

Klasyfikacja końcowa    
1 Woźniak Jakub KATOWICE 13
2 Warpas Błażej LUBLIN 11
3 Drzewiecki Łukasz LUBLIN 10
4 Nowak Jakub KATOWICE 9
5 Gajda Rafał KRAKÓW 8
6 Skonieczny Adrian ŁÓDŹ 7
7 Kozioł Dawid ŁÓDŹ 6
8 Łukasiewicz Szymon KRAKÓW 5
9 Kozak Mateusz  POZNAŃ 4
10 Sypuła Piotr WARSZAWA 3
11 Bołdziło Igor POZNAŃ 2
12 Małecki Filip WARSZAWA 1

 

    Punkty do klasyfikacji generalnej
KATOWICE 22 9
LUBLIN 21 7
ŁÓDŹ 13 5,5
KRAKÓW 13 5,5
POZNAŃ 6 4
WARSZAWA 4 3

WYNIKI turnieju kobiet

 

GRUPA A Filiczak Ewa Oleksik Paulina Makarewicz Daria Kuwerska Karina Gizińska Zofia Grzanka Gabriela
Filiczak Ewa X 3 - 1 3 - 0 3 - 1 3 - 0 3 - 0
Oleksik Paulina 1 - 3 X 3 - 0 0 - 3 0 - 3 3 - 0
Makarewicz Daria 0 - 3 0 - 3 X 0 - 3 0 - 3 2 - 3
Kuwerska Karina 1 - 3 3 - 0 3 - 0 X 3 - 1 3 - 0
Gizińska Zofia 0 - 3 3 - 0 3 - 0 1 - 3 X 3 - 0
Grzanka Gabriela 0 - 3 0 - 3 3 - 2 0 - 3 0 - 3 X
             
TABELA GRUPA A   PUNKTY SETY      
1 Filiczak Ewa 10 15 - 2      
2 Kuwerska Karina 9 13 - 4      
3 Gizińska Zofia 8 10 - 6      
4 Oleksik Paulina 7 7 - 9      
5 Grzanka Gabriela 6 3 - 14      
6 Makarewicz Daria 5 2 - 15      
             
GRUPA B Paszek Agata Długosz Julia Nieścioruk Kinga Domaniewska Maria Wiatrzyk Julia  
Paszek Agata x 3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 - 0  
Długosz Julia 0 - 3 x 3 - 0 3 - 1 3 - 0  
Nieścioruk Kinga 0 - 3 0 - 3 x 0 - 3 3 - 0  
Domaniewska Maria 0 - 3 1 - 3 3 - 0 x 3 - 1  
Wiatrzyk Julia 0 - 3 0 - 3 0 - 3 1 - 3 x  
             
TABELA GRUPA B   PUNKTY SETY      
1 Paszek Agata 8 12 - 0      
2 Długosz Julia 7 9 - 4      
3 Domaniewska Maria 6 7 - 7      
4 Nieścioruk Kinga 5 3 - 9      
5 Wiatrzyk Julia 4 1 - 12      
             
o 9 miejsce            
Grzanka Gabriela - Wiatrzyk Julia 0 - 4  
             
o miejsca 5-8            
Gizińska Zofia - Nieścioruk Kinga 4 - 0  
Oleksik Paulina - Domaniewska Maria 4 - 2  
             
PÓŁFINAŁ            
Filiczak Ewa - Długosz Julia 4 - 0  
Kuwerska Karina - Paszek Agata 3 - 4  
             
o 5 miejsce            
Gizińska Zofia - Oleksik Paulina 4 - 1  
             
o 7 miejsce            
Nieścioruk Kinga - Domaniewska Maria 0 - 4  
             
o 3 miejsce            
Długosz Julia - Kuwerska Karina 1 - 4  
             
FINAŁ            
Filiczak Ewa - Paszek Agata 0 - 4

 

 

Klasyfikacja indywidualna kobiet    
1 Paszek Agata KATOWICE 12
2 Filiczak Ewa KATOWICE 10
3 Kuwerska Karina ŁÓDŹ 9
4 Długosz Julia KRAKÓW 8
5 Gizińska Zofia POZNAŃ 7
6 Oleksik Paulina KRAKÓW 6
7 Domaniewska Maria ŁÓDŹ 5
8 Nieścioruk Kinga LUBLIN 4
9 Wiatrzyk Julia WARSZAWA 3
10 Grzanka Gabriela WARSZAWA 2
11 Makarewicz Daria LUBLIN 1

 

Klasyfikacja drużynowa kobiet
    Punkty do klasyfikacji generalnej
KATOWICE 22 9
ŁÓDŹ 14 6,5
KRAKÓW 14 6,5
POZNAŃ 7 5
LUBLIN 5 4
WARSZAWA 5 3
Image

Miejsce rozgrywek

Adres

AZS COSA Ośrodek w Wilkasach
Niegocińska 5, 11-500 Giżycko

Akademicki Związek Sportowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search