Ergometr wioślarski

Informacje i harmonogram

/ 05.12.2020 - sobota /

09:00 – 10:00 – waga kobiet i mężczyzn oraz rozgrzewka
10:15 – start wyścigów KOBIET
10:30 – start wyścigów MĘŻCZYZN
11:00 – dekoracja

Wyniki

 Kategoria - kobiety (do 61,5 kg)        
Nazwisko i imię Czas Środowisko Uczelnia Punktacja
Moskowicz Dorota 3;38,5 Lublin UP Lublin 9
Andrzejewska Aleksandra 3;42,7 Gdańsk AWFiS Gdańsk 7
Wiśniewska Maja 3;57,2 Kraków AGH Kraków 6
Bilska Stefania 4;05,0 Warszawa AWF Warszawa 5
Zwierzyńska Natalia 4;10,3 Katowice PŚ Gliwice 4
Obłąk Ewa 4;10,7 Kraków AWF Kraków 3
Kisilova Liudmila 4;12,1 Lublin Politechnika Lubelska 2
Wantuch Łucja 4;15,7 Katowice PŚ Gliwice 1
         
         
         
 Kategoria - kobiety        
Nazwisko i imię Czas Środowisko Uczelnia Punktacja
Frąszczak Joanna 3;38,9 Katowice GWSH Katowice 5
Krasuska Hanna 3;46,6 Warszawa UW Warszawa 3
Maślak Małgorzata 4;00,8 Gdańsk Uniwersytet Gdański 2
Kukla Monika 4;05,0 Kraków AWF Kraków 1
         
         
 Kategoria - mężczyźni (do 75 kg)        
Nazwisko i imię Czas Środowisko Uczelnia Punktacja
Święcicki Paweł 3;15,4 Warszawa AWF Warszawa 7
Tymeichuk Dmytro 3;29,9 Lublin Politechnika Lubelska 5
Kocurek Jan 3;47,0 Katowice PŚ Gliwice 4
Markowski Filip 3;52,4 Łódź Politechnika Łódzka 3
Gałat Konrad 3;57,6 Lublin Politechnika Lubelska 2
Krupa Bartłomiej 4;12,0 Łódź Uniwersytet Łódzki 1
         
         
         
 Kategoria - mężczyźni        
Nazwisko i imię Czas Środowisko Uczelnia Punktacja
Bartkowski Bartosz 2;57,9 Gdańsk AWFiS Gdańsk 11
Świątkowski Karol 3;03,5 Gdańsk Uniwersytet Gdański 9
Kowalski Kacper 3;08,5 Poznań UE Poznań 7,5
Radomiński-Lasek Antoni 3;08,5 Kraków AGH Kraków 7,5
Sypuła Piotr 3;15,4 Warszawa SGH Warszawa 6
Stachyra Jakub 3;18,4 Lublin WSNS Lublin 5
Opolka Kacper 3;19,2 Katowice GWSH Katowice 4
Paziewski Mikołaj  3;19,4 Poznań UE Poznań 3
Wenski Władysław 3;19,6 Warszawa SGH Warszawa 2
Modrzejewski Szymon 3;31,1 Lublin UM Lublin 1

Klasyfikacja drużynowa kobiet      
Środowisko kl ka suma punktów
 Warszawa 5 3 8
 Katowice 5 5 10
 Kraków 9 1 10
 Lublin 11 0 11
 Gdańsk 7 2 9
       
Klasyfikacja drużynowa meżczyzn      
Środowisko ml ma punkty
 Warszawa 7 8 15
 Katowice 4 4 8
 Kraków 0 7,5 7,5
 Lublin 7 6 13
 Poznań 0 10,5 10,5
 Łódź 4 0 4
 Gdańsk 0 20 20
Image

Miejsce rozgrywek

Adres

AZS COSA Ośrodek w Wilkasach
Niegocińska 5, 11-500 Giżycko

Akademicki Związek Sportowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search